#1 2011-08-06 12:16:10

Baahl

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 4
Punktów :   

Podanie Baahl

1.Team Speak 3/mikrofon (jeśli nie posiadasz to nie masz co wypełniać dalej podania) posiadam

2.Wiek: (nie przyjmujemy osob ponizej 18 lat) mam 17 lat. 02.02.1994

3.Nick: Luisue

4.Imie: Paweł

5.Level postaci: -

6.Klasa postaci: Archer--->Acrobat

7.Doświadczenie z grą: CBT Dragon Nest Sea

8.Stan Aktywności: Codziennie odwiedzanie gry i forum.

9.Stan Zaangażowania (Pomoc innym, gra zespołowa, etc.):  Dobrym party nie pogardze, a pomoc innym w miare mozliwosci.

10.Krótko o Sobie (Zajęcia, Hobby itp.) :  Gry, Sport, maga, anime, medycyna

11.Czemu akurat Paradise: Znam tu kilka osob z cbt i naprawde przyjemnie mi sie z wami gralo.

12.Czego oczekujesz od naszej gildii? : Przede wszystkim party i wspolnej zabawy.

13.Czemu powinniśmy Ciebie przyjąć?  : Nie sprawiam zadnych problemow, do party chetnie sie przylacze i moge pomoc innym, gdy zajdzie taka potrzeba.

PS: Wiem, ze nie spelniam wymagania co do wieku, ale na poprzednim forum moje podanie zostalo poztywnie rozpatrzone, wiec mysle ze i tu tak bedzie. Jezeli jednak moje zgloszenie zostanie odrzucone, to prosze chociaz o sprawdzenie mnie podczas okresu probnego lub czegokolwiek co pomogloby mi dostac sie do gildii, poniewaz naprade mi na tym zalezy.

Offline

 

#2 2011-08-06 12:28:04

 Nyu

Administrator

9677571
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Baahl

Baahl napisał:

2.Wiek: (nie przyjmujemy osob ponizej 18 lat) mam 17 lat. 02.02.1994

5.Level postaci: -

PS: Wiem, ze nie spelniam wymagania co do wieku, ale na poprzednim forum moje podanie zostalo poztywnie rozpatrzone, wiec mysle ze i tu tak bedzie. Jezeli jednak moje zgloszenie zostanie odrzucone, to prosze chociaz o sprawdzenie mnie podczas okresu probnego lub czegokolwiek co pomogloby mi dostac sie do gildii, poniewaz naprade mi na tym zalezy.

Witam:)!

Pisząc u nas Podanie również przyjmujesz nasze zasady, zasady które prawie każdy musi przestrzegać a za razem je spełniać w 110% ( Bez wyjątków).

Co do Twojego wieku jak i we wcześniejszym poście napisałem to i tu teraz się powtórzę Sprawdzimy Cię w najbliższym czasie czyli 16stego . Obecność obowiązkowa przed OBT jak nie ja to oczywiście Moi Koledzy "Emsse lub Karas" Cię Sprawdza

Ja chciałbym się jeszcze dowiedzieć z jakimi grami miałeś przyjemność.


http://staty.wiaderko.com/sig.php?player_id=38455&background=random

Walka To Podstawa, a Wiara Jest Nadzieją... !!

Offline

 

#3 2011-08-06 12:39:10

Baahl

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie Baahl

Gralem w kilka gier MMO, np Cabal Online, Divine Souls, Bounty Hounds, Eden Eternal, Elsword, Shaiya. Bylo tego troche wiecej, ale w obecnej chwili nie jestem w stanie ich sobie przypomniec.

Offline

 

#4 2011-08-06 12:50:29

 Nyu

Administrator

9677571
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Baahl

Myślę że nie będzie problemu z dogadaniem się co do kilku spraw ale to już dzień przed OBT

Pozdrawiam i do Usłyszenia na TS'ie .


http://staty.wiaderko.com/sig.php?player_id=38455&background=random

Walka To Podstawa, a Wiara Jest Nadzieją... !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.terania.pun.pl www.rponline.pun.pl www.bloodyelite.pun.pl www.poa.pun.pl www.klazzhab.pun.pl