#1 2011-08-06 19:05:00

Reeker

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 6
Punktów :   

Podanie Reeker

1. TS3: Bezproblemowo, tylko że jestem teraz na nieokreślony czas u dziadków, także będzie problem z mikro, ale skołuje

2. Wiek: 15 latek

3. Nick: Reeker, Reeksor, Dragosno (zależy, jeszcze napiszę)

4. Imie: Dawid

5. Level postaci: Zaczynam od początku od OB

6. Klasa postaci: Bardziej Archer, ale spróbuję swordman'em

7. Doświadczenie z grą: Słabe, zaczynam od podstaw, ale pooglądałem kilka filmów na yt.

8. Stan aktywności: Do 8 godzin w week(teraz wakacje to cały czas), dzień roboczy 2-4 godz.

9. Stan Zaangażowania (Pomoc innym, gra zespołowa, etc.): Najbardziej lubię gry zespołowe, samemu nudno. Lubię pomagać chyba, że mam zły dzień.

10. Krótko o Sobie (Zajęcia, Hobby itp.)  Deskorolka, BMX, MMO, Anime, dupy.

11. Czemu akurat Paradise: Byłem na mmorpg.org.pl i zobaczyłem ten temat o rekrutacji, chciałem się zapisać.

12. Czego oczekujesz od naszej gildii? : Pomocy na początku, ogarniętych ludzi(bez dzieci neo), żeby team się nie rozpadł.

13. Czemu powinniśmy Ciebie przyjąć? Myślę że nie macie innego wyjścia btw jestem spoko (nie jestem narcyzem)..

Ostatnio edytowany przez Reeker (2011-08-06 19:09:47)

Offline

 

#2 2011-08-06 19:49:24

 Nyu

Administrator

9677571
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Reeker

Reeker napisał:

2.Wiek: 15 latek

Jak sam przeczytałeś wymagamy od naszego/ych graczy minimum 18Lat. W danej chwili ja i jak pewnie moi Koledzy będziemy na Nie, lecz Ciebie nie skreślamy i zobaczymy się na TS'ie pewnie jeszcze Dzisiaj

6. Klasa postaci: Bardziej Archer, ale spróbuję swordman'em

Albo to albo to u nas nie ma że gramy dwiema postaciami i obie idą do naszego "DOMU".

7. Doświadczenie z grą: Słabe, zaczynam od podstaw, ale pooglądałem kilka filmów na yt.

Doświadczenie z grą mam rozumieć że chodzi o DN ? Ale dla upewnienia się prosiłbym Ciebie o Podanie Innych tytułów w które grałeś.

13. Czemu powinniśmy Ciebie przyjąć? Myślę że nie macie innego wyjścia btw jestem spoko (nie jestem narcyzem)..

Na obecną chwilę jest spora grupa która również czeka na pozytywne rozpatrzenie swojego podania o przyjecie do Guild lecz Ty nie spełniasz naszych kryteriów do Końca.

P.S

W Danej chwili mogę tylko napisać że sprawdzimy Ciebie na TS'ie Pozdrawiam.


http://staty.wiaderko.com/sig.php?player_id=38455&background=random

Walka To Podstawa, a Wiara Jest Nadzieją... !!

Offline

 

#3 2011-08-06 20:21:22

Reeker

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie Reeker

Ok, co do gier to:
RoM;
Eden Eternal;
Prius Online;
FlyFF;
LoL;
Nostale;
Mythos;
Martial Empires;
GW;
WoW;
grałem w większość mmo z mmorpg.org.pl
@edit
ja nie zamierzam grać 2 postaciami, po prostu nie wiem którą dobrze by mi się grało, ale stawiam na archera.

Ostatnio edytowany przez Reeker (2011-08-06 20:31:54)

Offline

 

#4 2011-08-06 20:55:09

 Nyu

Administrator

9677571
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Reeker

Po prostu Będziemy sprawdzać ludzi na TS'ie .

Jak na razie z dnia na dzień jest co raz mniej wolnych miejsc do Guild ponieważ ograniczenia na początku są do 20 Członków Guild


http://staty.wiaderko.com/sig.php?player_id=38455&background=random

Walka To Podstawa, a Wiara Jest Nadzieją... !!

Offline

 

#5 2011-08-06 22:24:03

Reeker

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie Reeker

okay, jutro postaram sie o majka,
@edit
dzisiaj "może" jeszcze będę na ts'ie, także jeżeli któryś mod lub admin zechce mnie sprawdzić to prosze bardzo

Ostatnio edytowany przez Reeker (2011-08-07 15:37:20)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aaauni36.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.tirwsg.pun.pl www.spore-game.pun.pl www.minecraft-sdc.pun.pl