#1 2011-08-06 19:56:31

Asterek

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 10
Punktów :   

Podanie Asterek

1.Team Speak 3/mikrofon (jeśli nie posiadasz to nie masz co wypełniać dalej podania) posiadam

2.Wiek: 16

3.Nick: Asterek

4.Imie: Adrian

5.Level postaci: 21

6.Klasa postaci: Warrior-Swordmaster

7.Doświadczenie z grą: CBT

8.Stan Aktywności: Jak najczęściej.

9.Stan Zaangażowania (Pomoc innym, gra zespołowa, etc.): Pomagam kiedy tylko mogę, party nie pogardzę, oczywiście kiedy jest team.

10.Krótko o Sobie (Zajęcia, Hobby itp.) :  Gry, Anime, Boks, no i wiele różnych rzeczy

11.Czemu akurat Paradise: hmm, ponieważ jest tu parę osób z CBT, z którymi dobrze się grało, rozmawiało.

12.Czego oczekujesz od naszej gildii? : od gildii oczekuję przede wszystkim współpracy czyt. pt, pomocy, dobrej zabawy;)

13.Czemu powinniśmy Ciebie przyjąć?  : Po pierwsze mam już doświadczenie, po drugie pomagam, po trzecie miło się ze mną rozmawia, po piąte i ostatnie, nie jestem neo kidem!

PS - Wiem, że wymagany wiek to 18 lat, ale nie zaszkodzi złożyć podania, ponieważ jestem w miarę ogarnięty, tak jak wspomniałem wcześniej nie jestem neo kidem, nie mam piskliwego głosu[of course], a zresztą mogę wejść na TS'a na okres próbny, chociaż większość powinna mnie pamiętać, chociaż odrobinę, no to Cya.

Offline

 

#2 2011-08-06 20:59:38

 Nyu

Administrator

9677571
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Podanie Asterek

Asterek napisał:

2.Wiek: 16

Witam !

Ja rozumiem wiek wiek ale trzeba też zrozumieć nas (Starszych) że z czasem wchodzi nawet taki 16sto latek i ma piskliwy głosik że się go nie chce słuchać po prostu Jestem Szczery... :]

Jestem Za Tym żeby wpisać Cię na okres próbny tak jak innych Zobaczymy się na TS'ie


Pozdrawiam


http://staty.wiaderko.com/sig.php?player_id=38455&background=random

Walka To Podstawa, a Wiara Jest Nadzieją... !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszlwiswiat.pun.pl www.tirwsg.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.spore-game.pun.pl