#1 2011-08-07 15:12:11

Expect

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 1
Punktów :   

Expect

1.Team Speak 3/mikrofon (jeśli nie posiadasz to nie masz co wypełniać dalej podania): Posiadam.

2.Wiek: 17 lat. Wiem, że podchodzicie trochę sceptycznie do osób niepełnoletnich, jednak zapewniam, że nie odczujecie różnicy jednej wiosny.

3.Nick: Expect

4.Imie: Nikander

5.Level postaci: -

6.Klasa postaci: W OBT mam zamiar grać Forceuserem > Smasher

7.Doświadczenie z grą: 32 lvl DN CN.

8.Stan Aktywności: Myślę, że będę często online.

9.Stan Zaangażowania (Pomoc innym, gra zespołowa, etc.): Interesuje mnie gra w party z gildią, a kiedy będą dochodzić nowi członkowe, to z chęcią będę pomagał.

10.Krótko o Sobie (Zajęcia, Hobby itp.) : Interesuje się psychologią, farmacją, grami. Lubię też gotować .

11.Czemu akurat Paradise: Jest to dobrze zapowiadająca się polska gildia, która stawia na komunikację głosową, a to mi bardzo odpowiada. Udało mi się chwile pograć z przyszłymi członkami podczas CBT i muszę powiedzieć, że spodobała mi się atmosfera panująca na ts'ie.

12.Czego oczekujesz od naszej gildii? : Głównie wsparcia podczas lvl'owania i endgejmu, mam też nadzieję, że w gildii będzie panowała przyjazna dla wszystkich członków atmosfera.

13.Czemu powinniśmy Ciebie przyjąć? : Mam spore doświadczenie z grami mmo i trochę nawet z Dragon Nestem, z chęcią się nim podzielę, o ile dacie mi szansę.

Offline

 

#2 2011-08-07 17:14:53

EvOExT

[Paradise]

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 36
Punktów :   

Re: Expect

16 sierpnia TS


http://iv.pl/images/50798677079384468853.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spore-game.pun.pl www.naszlwiswiat.pun.pl www.tirwsg.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl