#1 2011-08-15 10:32:04

Sargerras

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Sargerras

1.Team Speak 3/mikrofon (jeśli nie posiadasz to nie masz co wypełniać dalej podania)
Mam, aktualnie problemy z mikrofonem ale w środę będzie nowy, póki co będę nasłuchiwał.
2.Wiek:
20
3.Nick:
Sargerras
4.Imie:
Maciek
5.Level postaci:
0 ? w końcu wipe
6.Klasa postaci:
Bow master / Elemental lord
7.Doświadczenie z grą:
Niestety znikome, udało mi się pograć jedynie 2-3 godzinki ale szybko się uczę i mam ochotę na dużo więcej. Ale mam duże doświadczenie w innych MMORPG, na przykład lineage2 ok 3 lata w topowym klanie na kilku serwerach, Diablo 2 chociaż czy to takie MMORPG typowe było to można dyskutować no ale sporo ludzi grało, League of Legends jakieś 2 lata.
8.Stan Aktywności:
Praktycznie codziennie, godziny różne ale to zależy od tego kiedy się wykłady kończą. Dziennie ok 3-6 h, czasem więcej.
9.Stan Zaangażowania (Pomoc innym, gra zespołowa, etc.):
Nie rozumiem tego chyba o to chodzi w grze w gildii, tak ? O pomaganie sobie wzajemnie grę zespołową. Więc zwyczajnie napiszę tak.
10.Krótko o Sobie (Zajęcia, Hobby itp.) :
Studiuję mechanikę i budowę maszyn na wydziale mechanicznym AGH w Krakowie. Lubię sport ( reprezentacja siatkówki ), książki fantasy oraz gotowanie.
11.Czemu akurat Paradise:
Szukam gildii w której będę się dobrze czuł, jeśli spotkam same krzyczące na mnie i wściekające się dzieci zwyczajnie podziękuję i wyjdę z gildii.
12.Czego oczekujesz od naszej gildii? :
Zgrania, jakiejś kultury ( u każdego jest na innym poziomie więc "jakiejś" ), pomaganiu sobie wzajemnie, ciągłych rajdów na instancje, miłości
13.Czemu powinniśmy Ciebie przyjąć?
Jestem spokojnym, kulturalnym studentem, nie nadużywam alkoholu jak większość "braci", lubię sobie pożartować. Gra w zespole nie jest mi obca. Jeśli nie będziecie ze mnie zadowoleni wystarczy mi to zakomunikować,  sam odejdę.

Powodzenia w grze

Ostatnio edytowany przez Sargerras (2011-08-15 10:38:50)

Offline

 

#2 2011-08-15 11:13:35

 Emsee

Administrator

6165273
Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 70
Punktów :   

Re: Podanie Sargerras

Prosze odezwac sie do mnie na gg 6165273


http://iv.pl/images/75101081776459024052.jpg
http://s1.img.pl/v/1108/72923wwwimagehostws.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spore-game.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.minecraft-sdc.pun.pl www.tirwsg.pun.pl