#1 2011-08-06 12:26:03

Blaz

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 7
Punktów :   

Blaz

1.Team Speak 3/mikrofon (jeśli nie posiadasz to nie masz co wypełniać dalej podania): Gdybym nie miał to bym nie składał podania

2.Wiek: (nie przyjmujemy osob ponizej 18 lat): 18 będzie niestety dopiero za pół roku. Mogę jedynie liczyć na wyjątek w stosunku do mojej osoby.

3.Nick: Blaz

4.Imie: Norbert

5.Level postaci: Miałem ok 18. jednak doszedłem do wniosku, że nie będę sobie psuł całej zabawy z poznawania świata przed OBT

6.Klasa postaci: Warrior (po wyjściu OBT może się to zmienić w zależności od potrzeb gildii [jeśli się dostanę])

7.Doświadczenie z grą: CBT. Wszystkiego nie wiem, ale sporo poznałem.

8.Stan Aktywności: Wakacje więc zależy od dnia. Czasami od rana kilka godzin, czasami wieczorem do późnej nocy, czasami cały dzień. Zależy jak się trafi

9.Stan Zaangażowania (Pomoc innym, gra zespołowa, etc.): Rozwijać się, pomagać innym, celować jak najwyżej, osiągać postawione sobie cele.

10.Krótko o Sobie (Zajęcia, Hobby itp.) : Lubie pograć z kumplami w nogę, posłuchać muzy, obejrzeć dobry film (głównie wojenne).

11.Czemu akurat Paradise: Babcia mi tak doradziła

12.Czego oczekujesz od naszej gildii? : Wzajemnej pomocy, wysokich aspiracji, stworzenia zgranej grupy oraz zaangażowania w rozwój gildii.

13.Czemu powinniśmy Ciebie przyjąć? : Mogę przyczynić się do rozwoju gildii.

Offline

 

#2 2011-08-06 12:59:35

 Nyu

Administrator

9677571
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Blaz

Blaz napisał:

2.Wiek: (nie przyjmujemy osob ponizej 18 lat): 18 będzie niestety dopiero za pół roku. Mogę jedynie liczyć na wyjątek w stosunku do mojej osoby.

Tak jak już wielu odpisałem Wiek Wiekiem ale tez Kultura się liczy a za razem głosik piskliwy ;) w danej chwili tylko na próbę jak inne osoby Do zobaczenia 16stego

Blaz napisał:

6.Klasa postaci: Warrior (po wyjściu OBT może się to zmienić w zależności od potrzeb gildii [jeśli się dostanę])

Gildia nie ma jakiś określonych zasad co do klasy postaci możesz nawet grać Sorccerem lub Priestem abyś tylko był w razie wyznaczonego terminu.

Blaz napisał:

7.Doświadczenie z grą: CBT. Wszystkiego nie wiem, ale sporo poznałem.

Podaj wcześniejsze nazwy gry z którymi miałeś do czynienia.

Blaz napisał:

11.Czemu akurat Paradise: Babcia mi tak doradziła

Mi moja powiedziała że w 2012 bd koniec Świata ? >_> ( Humor też się przyda )


http://staty.wiaderko.com/sig.php?player_id=38455&background=random

Walka To Podstawa, a Wiara Jest Nadzieją... !!

Offline

 

#3 2011-08-06 13:24:05

Blaz

Okres próbny

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Blaz

Nyu napisał:

Gildia nie ma jakiś określonych zasad co do klasy postaci możesz nawet grać Sorccerem lub Priestem abyś tylko był w razie wyznaczonego terminu.

Chodziło mi o to, że jeśli byłby potrzebny Priest, bo na 30 osób było by ich tylko 2, to mógłbym takową postać zrobić.

Nyu napisał:

Podaj wcześniejsze nazwy gry z którymi miałeś do czynienia.

Requiem: Memento Mori, Cabal, Eden Eternal. W tych grach osiągnąłem coś więcej niż tylko średni lvl. Oraz sporo tytułów, w które grałem krócej, jak Dekaron, SUN, Prius i trochę innych.

Nyu napisał:

Mi moja powiedziała że w 2012 bd koniec Świata ? >_> ( Humor też się przyda )

Bez humoru to tylko na pogrzeb można iść

Offline

 

#4 2011-08-06 13:26:46

 Nyu

Administrator

9677571
Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Blaz

Tak więc witam  i zapraszam 16stego na TS'a któryś z Moderatorów lub Administrator powinien być i za razem Cię sprawdzi

Pozdrawiam


http://staty.wiaderko.com/sig.php?player_id=38455&background=random

Walka To Podstawa, a Wiara Jest Nadzieją... !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszlwiswiat.pun.pl www.tirwsg.pun.pl www.minecraft-sdc.pun.pl www.spore-game.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl